KIM JESTEŚMY?Niezależnie od tego, czy jesteś już nurkiem czy też dopiero przymierzasz się do nurkowania - dobrze trafiłeś! Centrum Nurkowe MAZURY DIVING powstało z myślą, aby dawać przyjemność z poznawania piękna podwodnego świata i rozwijać Twoją przygodę z nurkowaniem. Dla nas praca, to przyjemność. Chcemy dzielić się nią z Tobą. Inspirować. Mamy nadzieję, że to właśnie z nami odkryjesz radość nurkowania. A jeśli już jesteś nurkiem - zdopingujemy, abyś rozwijał swoje umiejętności. Spełniaj z nami marzenia związane z nurkowaniem!

Image

Jesteśmy centrum nurkowym od 2009 r. Szkolimy nurków rekreacyjnych w PADI i CMAS. Obok podstawowych szkoleń, proponujemy kursy zaawansowane i specjalizacje poszerzające umiejętności oraz wiedzę nurkową na profesjonalnym poziomie. Prowadzimy także szkolenia z zakresu pierwszej pomocy. Dbamy o wysoki poziom naszych kursów i szkoleń. 

Przyszłych nurków kształcimy w niewielkich grupach. Praktyka pokazuje, że szkolimy indywidualnie lub w parach, dzięki czemu każdy student ma odpowiednią ilość uwagi i czasu instruktora dla siebie. Często okazuje się, że szkolenie trwa nieco dłużej niż przewidziana standardami liczba godzin. A to dlatego, że chcemy być przekonani, iż kończąc szkolenie i otrzymując certyfikat jesteś świadomym nurkiem i odpowiedzialnym partnerem w nurkowaniu. 

Nie zapominamy o rozwoju własnym. My również uczestniczymy w szkoleniach zdobywając nową wiedzę i doświadczenie. Chcemy, żebyś miał pewność, że jesteś w dobrych rękach.

Centrum nurkowania MAZURY DIVING zarządzający  Piotr Przystawik  -  instruktor nurkowania z wysoką dokładnością wobec kursantów. Z wykształcenia ichtiolog - hydrobiolog. Hodowca łajek wschodniosyberyjskich. Ochotniczo strażak.

Poznaj  ekipę MAZURY Diving. Czerpiemy z życia pełnych garściami. Mamy apetyt nie tylko na nurkowanie.


Piotr Przystawik
Piotr PrzystawikWłaściciel, instruktor
Katarzyna Rynkiewicz
Katarzyna RynkiewiczPublic relations