KURSY ZAAWANSOWANE

Advanced Open Water Diver

Kurs PADI Advanced Open Water Diver - AOWD jest kolejnym poziomem w edukacji nurkowej. Zaprojektowano go tak, abyś mógł go rozpocząć bezpośrednio po ukończeniu kursu PADI Open Water Diver.

Szkolenie AOWD zwiększa Twoją świadomość jako nurka oraz pewność siebie. Bazując na tym, czego nauczyłeś się wcześniej, rozwija dotychczasowe umiejętności i buduje nowe techniki. Podczas kursu AOWD uczysz się i nurkujesz pod okiem doświadczonego instruktora PADI, korzystając z jego doświadczenia.

Ukończenie kursu AOWD daje możliwość nurkowania na głębokość do 30 metrów. Szkolenie składa się z pięciu nurkowań typu Adventure. Obowiązkowymi nurkowaniami są: nurkowanie głębokie 18-30 m oraz nurkowanie nawigacyjne. Do wyboru, według własnych potrzeb, wiedzy i możliwości oraz ustaleń z instruktorem masz m.in. doskonałą pływalność, nurkowanie nocne, nurkowanie w suchym skafandrze czy nurkowanie podlodowe.

Po ukończeniu szkolenia otrzymasz certyfikat PADI AOWD, honorowany na całym świecie, dający uprawnienia do nurkowania z partnerem bez dodatkowego nadzoru do głębokości 30 m.

Image
Image
Rescue Diver

PADI Rescue Diver to zasadniczy krok w rozwoju wiedzy i doświadczenia nurkowego. Sytuacje awaryjne zdarzają się. Posiadanie umiejętności przewidywania zwiększa szansę zauważenia zagrożenia zanim ono nastąpi, a umiejętności postępowania w sytuacji wypadku nurkowego przyczynia się do zminimalizowania ewentualnych trwałych następstw nieszczęśliwego zdarzenia.

Udział w kursie PADI Rescue Diver pozwala zdobyć umiejętności wykraczające poza poziom typowego nurkowania rekreacyjnego. W czasie kursu przypomnisz sobie prawidłowe zachowania autoratownictwa, będziesz się uczył prowadzenia efektywnych akcji ratunkowych oraz udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

Kurs składa się z zajęć teoretycznych, sesji szkoleniowych z ratownictwa oraz akcji ratunkowych wg scenariusza. Kurs nie poszerza uprawnień nurkowych, ale uczy jak postępować w przypadku wypadków nurkowych. Jest wymagany do kursu Divemastera.

Divemaster

Decydując się na udział w kursie PADI Divemaster dążysz do uzyskania pierwszego profesjonalnego stopnia zawodowego w systemie PADI. Kurs ten ma za zadanie rozwinąć umiejętności przewodnika podwodnego, pomocnika instruktora i jednocześnie osoby zorientowanej w specyfice rynku nurkowego.

Przyszły Divemaster ma do spełnienia wiele wymagań dotyczących wiedzy nurkowej, umiejętności pływackich i ratowniczych, demonstracji umiejętności nurkowych, logistyki przedsięwzięć nurkowych, umiejętności prowadzenia programów prowadzonych przez Divemasterów (Skin Diver, Snorkeling, Dicover Scuba Diving, Discover Local Diving, Scuba Review).

Przebieg kursu uzgadniamy indywidualnie. Możesz liczyć na to, że to czego nauczysz się i doświadczysz na kursie sprawi, że będziesz nie tylko dobrym Divemasterem, ale będziesz doskonale przygotowany do kursu instruktorskiego.

Image
Zadzwoń, napisz - zapisz się na kurs.

TELEFON

+48 608 507 542